HURDA PASLANMAZ

Hurda ve Geri dönüşüm sektörün de hizmet vermekte olan firmamızın T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tehlikesiz atık toplama ve ayırma lisansları bulunmaktadır.

Paslanmaz Hurdası, Metal Geri Dönüşüm Sektörü için çok önemli bir yer kaplamaktadır, bunun başlıca sebepleri arasında Krom/Paslanmaz ürünlerinin bir çok farklı alanlarda kullanması, bunun paralelinde fazla miktarlarda hurdası çıkmasıdır.
Paslanmaz ürünlere ait hurdalar kendi aralarının özelliklerine göre farklı çeşitleri bulunmaktadır, her paslanmaz hurdasının fiyatı aynı değildir.
Bu sebeple paslanmaz hurdası satışı yapmadan önce mutlaka bir uzmana ekspertiz hizmeti yaptırmanız sizin yararınıza olacaktır.

Çevre Geri Dönüşüm olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası tüm Marmara bölgesi için tonajlı hurdalarınıza ücretsiz ekspertiz hizmetimiz vardır.

Hurda paslanmaz Hemen Arayın Karlı Çıkın TEL: 0507 042 75 19 elinizdeki paslanmaz hurdasını en yüksek değerden alalım.

İşletmelerinizden çıkan Krom hurdası için en yüksek kurdan almayı taahüt ediyoruz, bize danışmadan lütfen hurda paslanmaz satışı yapmayın.
Lisanslı geri dönüşüm firmasından hızlı ve nakit ödeme ile tonajlı hurdalarınızı almaktayız.

Paslanmaz içinde bulundurduğu krom madeni sayesinde bir çok farklı şekilde ve bir çok farklı sektörlerde kullanılmaktadır.
Özellikle mutfak ekipmanları, otomotiv sektörü, kimya sektöründe makine parçaları, Paslanmaz kazanlar, paslanmaz reaktörler, paslanmaz taşıma kapları, Döküm yan saniyelerinde, ısıya dayanıklı çeşitli malzemelerin yapımında kullanılmaktadır.
Bunlara ilave olarak, Paslanmaz borular, paslanmaz levhalar, paslanmaz saclar, paslanmaz teller, paslanmaz mil gibi çeşitli biçimlerde hazırlanarak işlendikten sonra kullanılmaktadır.
Bu işlemler esnasında arta kalan malzemeler hurdaya çıkmakta ve bu hurdaya çıkan paslanmaz malzemelerin geri dönüşümü yapılarak ülke ve şirket ekonomisine katkı sağlanması çok önemli bir yer kaplamaktadır.
Özellikle ülkemizde doğru düzgün bir krom üreticisi olmaması sebebiyle de ayrı bir önemi de bulunmaktadır.
Türkiye bulunan paslanmaz/krom haddaneleri genellikle geri dönüşüm için gelen malzemelerin tekrar kazanımı için faaliyet göstermektedirler.,
2019-2020 yılları arasında Türkiye’nin önde gelen demir çelik fabrikalarından bir tanesi büyük bir yatırımla krom işleme işletmesi kurmak için başlamıştır.Burada ki en önemli konu artık yukarıda saydığımız sektörlerde kendi üretmiş olduğumuz krom malzemelerin kullanılacak olmamızdır.
Kaliteli paslanmaz malzemeler, profesyonel işçilikle birleşerek yüksek kaliteli ekipmanların yapımında kullanılacaktır.

Web Tasarım Yeşil ELMA

Firmanın web sitesinde, Hurda Alüminyum, Hurda Demir, Hurda Bakır, Hurda Kablo, Hurda Paslanmaz, Hurda çinko, Hurda kurşun hakkında bilgiler, özellikler, çalışma şartları, referansları ve kurumsal bilgileri yer alıyor.
whatsapp