HURDA DEMİR

Firmamız metal hurda geri kazanımında faaliyet göstermiş olduğu sektörde uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere zamanında ve profesyonel hizmet vermektedir.Özellikle Ülkemizde metal sanayinin gelişmiş olması sebebiyle Demir hurdalarının geri kazanımı çok önemli bir yer teşkil etmektedir.İşletmelerimizde konusunda uzman personellerimiz, son sistem ekipmanlarımız ve araçlarımızla yenilene bilir hammaddeleri toplama, ayırma ve geri kazanımları yapılmaktadır.

Demir hurdası alan firma olarak işletmelerimizde Çevre ve Şehircilik bakanlığının bizlere vermiş olduğu belgelerle geri dönüşüme katkı sağlayarak kaliteli ve profesyonel hizmet vermeyi ilke edindik.Bu ilke doğrultusunda çözüm ortağı olduğumuz işletmelerden gelen hurda demir ve demir hurdası çeşitlerinin hızlı ve güvenilir şekilde sevkiyatını gerçekleştirerek katkı sağlamaktayız.

Hurda demir Hemen Arayın Karlı Çıkın TEL:0532 154 20 98 – 0507 042 75 19 elinizdeki demir hurdasını en yüksek değerden alalım.

Çevre Geri Dönüşüm, Kurulduğundan günden bu güne kadar hedefi ve ilk önceliği Çevreye karşı sorumluluğunun bilincinde hareket ederek ülke ekonomisine alımını yapmış olduğu metal hurdaların geri dönüşümüyle katkı sağlamaktır.

Demir metali çeşitli formlarda bir çok alanda yoğun miktarlarda kullanılmakta ve bu sebeple hurdası diğer metallere göre daha fazla çıkmaktadır.Demir saç, levha, profil, lama, çubuk, kütük, makine parçaları ve kalıpları, dökümler, ara iş parçaları ve daha bir çok formada bulunmakta, Ağır metal sanayi, İnşaat sektörü, makine parçaları, motor parçaları, kablo, tel, zincir gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Kesilen veya kullanım dışı olan demir hurdaları, lisanslı geri dönüşüm firmaları tarafından toplanılmakta, toplanan bu hurda demir haddehaneler götürülerek geri dönüşümü yapıldıktan sonra tekrardan farklı formalarda satışa sunulmaktadır.Bu noktada çıkan hurda demirin geri kazanımının doğru olarak yapılması çok önemli bir konudur.Özellikle son yollarda artan hurdacılık sektörü sebebiyle demir hurdası çeşitlerine göre ayrılmaması büyük ekonomik ve çevresel zarar vermektedir.Bu sebeple işinde uzman çevre lisans belgeleri olan geri dönüşüm firmalarını tercih ediniz.

Web Tasarım Yeşil ELMA

Firmanın web sitesinde, Hurda Alüminyum, Hurda Demir, Hurda Bakır, Hurda Kablo, Hurda Paslanmaz, Hurda çinko, Hurda kurşun hakkında bilgiler, özellikler, çalışma şartları, referansları ve kurumsal bilgileri yer alıyor.
whatsapp