HURDA KABLO

Lisanslı Geri dönüşüm firmasından kablo hurdası alımı yapıyoruz, yerinizde ve değerinde nakit olarak ödemenizi hemen yapıyoruz.

Elinizde atıl vaziyette bulunan kablo hurdalarını nasıl değerlendirmelisiniz?
1-İlk önce hurda kablonun cinsini ve içeriğini öğrenmelisiniz.
(Bunun nedeni her kablo hurdası içeriği ve özelliği farklıdır, bu sebeple kilogram fiyatı da farklı olacaktır.)
2-Miktarı ve özelliği.
3-Kablo hurdası bulunduğu konumu.
4-Plastik Yoğunluğu ve bakır yoğunluğunun ölçülmesi.

Hurda Kablo Hemen Arayın Karlı Çıkın TEL:0532 130 88 01elinizdeki kablo hurdasını en yüksek değerden alalım.

Kablo hurdası, diğer metal hurdalara göre içermiş olduğu plastik, bakır, alüminyum v.b. gibi metaller sebebiyle farklı fiyatlandırmaktayız.
Kablo hem kilogram hemde metre cinsinden diğer metallere göre fiyatı pahalı olması bunun akabinde kullandığı alanlara bağlı olarak hurdasının çok çıkması sebebiyle değerli metal sınıfına girmektedir.
Bu yüzden Çevre Metal Geri Dönüşüm olarak önceliğimiz elinizde bulunan hurda kablolarını hızlı bir şekilde ülke ekonomisine tekrar kazandırarak gelişmekte ve değişmekte olan Türkiye katkı sağlamaktır.
Kablo hurdası plastik veya benzer maddeler de içermektedir, bu sebeple Hepinizin bildiği üzere doğada en geç yok olan maddelerden birisi olan plastiktir.
Plastik içermiş olduğu hammaddenin çevremize verdiği zararların yanı sıra oluşabilecek olumsuz koşulların ve Ülke ekonomisine verdiği zararları da ayrıca göz önünde bulundurmalıyız.
Hurda kablonun bertaraf edilmesi ve tekrar kazanımı için izlemiş olduğu yol, Kablo hurdası işletmemize getirilir, cinsi özelliğine göre sınıflandırılır, dış materyalleri tespit edilip ayrıştırıl, geri kalan bakır veya alüminyum parça preslenip haddehaneye gönderilir.
Arta kalan plastik veya pvc maddeler kırılıp geri dönüşüm için depoya sevkedilir.
Firmamız kurulduğu günden bu güne kadar hizmet vermiş olduğu geri dönüşüm sektöründe bir çok yeniliklere imza atmıştır.
Özellikle son yıllarda ülkemizde artan metal sanayi sebebiyle , ücretsiz ekspertiz hizmetimiz, boş konteyner hizmetimiz, tonajlı hurda alımı için yıllık anlaşmalar imzalayarak hurda alımı yaptığımız firmalara ekonomik olarak destek sağlamaktayız.

Web Tasarım Yeşil ELMA
whatsapp