HURDA ALÜMİNYUM

Değerli çözüm ortağımız geri dönüşüm tesislerimiz de tam teşekküllü ekipmanlarımız, Konusunda uzman personellerimizle atıl vaziyette bulunan Alüminyum Hurdası için sizlere bir telefon numarası kadar yakınız.Bizi mesai saatlerimiz için araya bilir, Ücretsiz ekspertiz talebinizi iletebilirsiniz.En kısa sürede uzman personelimiz yerinize gelerek veya mail aracılığıyla sizlere bilgi verip fiyat teklifimizi iletecektir.

Hurda Alüminyum Hemen Arayın Karlı Çıkın TEL:0532 130 88 01 elinizdeki alüminyum hurdasını en yüksek değerden alalım.

Lütfen bize danışmadan hurda alüminyum satışı yapmayın, En yüksek değerden elinizde bulunan alüminyum hurdaları yerinizde ve değerinde alıyoruz.

Bu durum da yapmanız gereken alüminyum hurdanın bulunduğu açık adresi, Telefon numarasını ve fotoğraflarını info@cevregeridonusum.com mail adresimize göndermeniz yeterli olacaktır.
Sizlere en kısa sürede dönüş yaparak fiyat teklifimizi ileteceğiz.

Çevre Metal Geri Dönüşüm Olarak; T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığının firmamıza vermiş olduğu tehlikesiz atık toplama ve ayırma Lisanslı Kuruluşudur.

Lütfen lisanslı kuruluşlarla çalışarak ülke ekonomisine ve çevreye katkı sağlayınız.

Alüminyum hurdası çeşitleri teknik özellikleri ve içeriği bakımından farklı özelliklerde bulunmaktadır, Sert alaşımlı, Alüminyum Talaşı, Beyaz Alüminyum, Renkli Alüminyum, Alüminyum matbaa hurdası olarak çeşitleri bulunmaktadır.Bu çeşitlerin her birinin farklı bir fiyatı bulunmaktadır.
Ayrıca kablolama alüminyum olarak hurdası bulunmakta, alüminyum iletkenli enerji kablosu hurdaları için de ayrı bir fiyatlandırmamız olacaktır.

Otomotiv ve otomotiv yan sanayi sektöründe kullanılan Alüminyum malzemelerin hurdaları tonajına bağlı olarak fiyat olarak diğer hurda alüminyum malzemelere göre daha farklıdır, bu sebeple otomotiv sektörü için Alüminyum hurdalarınıza ekspertiz hizmeti alınız.
Firmamızın iletişim kanallarından bizlere ulaşabilir, Alüminyum hurdalarınıza ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz.

Web Tasarım Yeşil ELMA
whatsapp