HURDA ALÜMİNYUM

Değerli çözüm ortağımız geri dönüşüm tesislerimiz de tam teşekküllü ekipmanlarımız, Konusunda uzman personellerimizle atıl vaziyette bulunan Alüminyum Hurdası için sizlere bir telefon numarası kadar yakınız.Bizi mesai saatlerimiz için araya bilir, Ücretsiz ekspertiz talebinizi iletebilirsiniz.En kısa sürede uzman personelimiz yerinize gelerek veya mail aracılığıyla sizlere bilgi verip fiyat teklifimizi iletecektir.

Hurda Alüminyum Hemen Arayın Karlı Çıkın TEL:0532 154 20 98 – 0507 042 75 19 elinizdeki alüminyum hurdasını en yüksek değerden alalım.

Lütfen bize danışmadan hurda alüminyum satışı yapmayın, En yüksek değerden elinizde bulunan alüminyum hurdaları yerinizde ve değerinde alıyoruz.

Bu durum da yapmanız gereken alüminyum hurdanın bulunduğu açık adresi, Telefon numarasını ve fotoğraflarını info@cevregeridonusum.com mail adresimize göndermeniz yeterli olacaktır.
Sizlere en kısa sürede dönüş yaparak fiyat teklifimizi ileteceğiz.

Çevre Metal Geri Dönüşüm Olarak; T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığının firmamıza vermiş olduğu tehlikesiz atık toplama ve ayırma Lisanslı Kuruluşudur.

Lütfen lisanslı kuruluşlarla çalışarak ülke ekonomisine ve çevreye katkı sağlayınız.

Web Tasarım Yeşil ELMA

Firmanın web sitesinde, Hurda Alüminyum, Hurda Demir, Hurda Bakır, Hurda Kablo, Hurda Paslanmaz, Hurda çinko, Hurda kurşun hakkında bilgiler, özellikler, çalışma şartları, referansları ve kurumsal bilgileri yer alıyor.
whatsapp